SORRY, BUT GOOGLE_PROVIDER (ADRESS IN CZECH: PRAGUE_5, STREET: STROUPEŽNICKÉHO_17 / WITH COMPANY: PFIZZER) HIER HAVE TENDENCE SABOTING ME (MY_WRITE) TRANSLATOR IN MOBILES IN HIER MY WEBSITES. YOU CAN TRY LOOK MY WEB_BLOGs WITH_TRANSLATOR TOO YOUR PC. / OMLOUVÁM SE, ALE GOOGLE MÁ TENDENCI MI SABOTOVAT TRANSLÁTOR(PŘEKLADAČ) ZDE, A I V DALŠÍCH MÝCH WEB_BLOZÍCH. HLAVNĚ NA MOBILECH. FAŠISTICKY. TAKŽE TO MŮŽETE ZKUSIT SI PROHLÉDNOUT, PROČÍST, MOJE_PÍSMO, MOJE WEB_BLOG i TENTO, S PŘEKLADAČEM, POTŘEBUJETE LI TO, NA POČÍTAČI.

úterý 5. září 2023

JP.. RE: POZDRAV RAJSKÝ, TEDY ZE SFÉR KOSMICKÝCH: "RÁJE" / & TÉMATA.. SVOBODA, POKOJNÝ KAŽDODENNÍ ŽIVOT,.. / !!! "LIDE_ČR"..NASTAL ČAS JEDNAT !!! !!! / DALŠÍ JP_TWEETY..například: !!! JE TO JINAK !!! JP~TWEETS.. : 6.ZÁŘÍ 2023(NEJEN)

(8.9.2023).. JP.. RE: POZDRAV RAJSKÝ, TEDY ZE SFÉR KOSMICKÝCH: "RÁJE " / &TÉMA(NEJEN) } VIDEO: Čaputová pripevnila stuhy na bojové zástavy vojenským útvarom.. 

..
NE??
!!! KONEC DIVADEL!!! (ANEB: DIVADLA TA, JEDŮ, BYŤ TŘEBA I RÁDOBY SKRYTÝCH, V ČASE.. SKONČÍ.) 
SVOBODA, A POKOJNÝ KAŽDODENNÍ ŽIVOT NEJSOU SAMOZŘEJMOSTÍ?? ZUZI..??.. 
PAK JE TEDY NĚCO VELMI PROHNILÉHO V POJMU, ZVANÉM: LIDSKÉ_SPOLEČENSTVÍ (HOMO~SAPIENS)!!! TAKOVÁ PROHNILOST NECHŤ TÁHNE, ODTÁHNE, SI, KLÍĎO: DO_ŘITI_SI!!!
JAK VIDÍM, JAK POZORUJI, DLOUHODOBĚ, SVĚT LIDSKÉHO SPOLEČENSTVÍ (HOMO~SAPIENS) JE HOJNĚ V PROHNILOSTI TÉ I ZNAČNĚ NEDŮVĚRYHODNÝ SI. 
TAKOVÝHLE SVĚT PROHNILOSTI TÉ, NENÍ.. POHLEDEM i MÝM.. ANI KARMICKÝM(PODLE KOSMICKÉHO ZÁKONA O PŘÍČINNĚ A NÁSLEDKU) HODEN ANI PŘETRVÁNÍ, ANI UDRŽITELNOSTI. 
TAKOVÝHLE SVĚT PROHNILOSTI TÉ JDE PROTI KOSMICKÉMU ŘÁDU.. : "ŽIVOTA, PRO_ŽIVOT" .. TAKOVÝHLE SVĚT PROHNILOSTI TÉ MUSÍ Z PŘIROZENOSTI SKONČIT. BUDE UKONČEN.. "KOSMEM/TAO/NEJVYŠŠÍM/ STVOŘITELEM_VEŠKERENSTVA".. SILOU JEHO NEZMĚRNOU !!!
 BUDE ZAVEDEN NA ZEMI PLANETĚ.. ZŮSTANE.. PŘEŽIJE.. ŘÁD V SOULADU S ŘÁDEM KOSMICKÝM!!! ZDA U TOHO BUDE I ŽIVOČIŠNÝ DRUH HOMO~SAPIENS NA ZEMI PLANETĚ SI, JE V RUKOU JEHO: NEJVYŠŠÍHO.. PLANETY ZEMĚ i / PŘÍRODY
.. 
UŽ PROHNILOSTI TÉ.. RŮZNĚ FAŠISTICKÉ, NA ZEMI PLANETĚ, BYLO, JE, OPRAVDU: !!! DOST!!! 
..
PSAL JSEM VÁM..U VĚDOMÍ KOSMICKÝCH ZÁKONŮ.. ,,POLITICKO/MEDIÁLNÍ_SFÉRO(NEJEN_ČR)"  V_ČASE UPLYNULÉM JASNĚ: "NESERTE_BOHA"..NEJVYŠŠÍHO
NĚJAK JSTE SI TO.. V MÍŘE HOJNÉ, NEJEN NEVZALI ZA SVÉ.. TEDY K SRDCI, ALE JSK POZORUJI, V MÍŘE HOJNÉ SI Z TOHO LECKDY I SRÁČSKY UTAHUJETE, I NADÁLE ZNEUŽÍVÁTE PROHNILOST TU KU RÁDOBY OVLÁDÁNÍ DRUHÝCH, TEDY FAŠISTICKO ZVRÁCENĚ). TOHLE NA ZEMI PLANETĚ MUSÍ SKONČIT!!! 
.. 
.. 
.. 
~~~


~~

(06.ZÁŘÍ 2023) JP..RE }  (FB PETR_PAVEL, OFFICO ÚŘAD PREZIDENTA ČR) / JP:NA MINULÉ AKCI HARLEY U NÁRODNÍHO MUZEA V PRAZE, CCA PŘED MĚSÍCEM SE KOLEM MNE TVÍ DIVERZANTI, S RUSKOU PÁSKOU NA NADLOKTÍ, S_KOLEMJDOUCÍMI, NĚJAK JIM NEVYŠEL TAK ÚTOK NA MNE. TY PSEUDO DIVERZANTNÍ POHODÁŘI, PAVLE. NETVRDÍM, ŽE TO ORGANIZUJEŠ PŘÍMO, ALE MÁŠ KOLEM SEBE TAKOVÉ GRÁZLY, A NEPOCHYBNĚ O TOM VÍŠ. JEDNAJÍ PRO TEBE A SPOL. POLICIE JE POZATÝKALA..TEN DEN. MOTORKÁŘI TAM DĚLALI TOMU ZVUKOVOU KULISU, PŘIČEMŽ SE TAM, KDYŽ JSEM TAM PŘIŠEL, K PODIU MEZI NĚ, ZAČAL JEDEN IDIOT SVLÍKAT COBY STRIPTÝZ, TVÁŘILI SE PAK VELEDŮLEŽITĚ, A VCELKU I NE PŘÁTELSKY KE MNĚ. / TRRRAPÁKU !!! " LIDE_ČR " ??JAK DLOUHO SI JEŠTĚ TOHLE VŠE: https://ReHR.cz NECHÁŠ LÍBIT ??!!! CCA 30 LET DOPOSUD NESTAČILO ?? NYNÍ ÚTOČÍ DLUHOVĚ UŽ I NA NEZLETILÉ, ZAKRÁTKO Z NICH MNOHÝCH BUDOU TAKY TI V PASTI SMRTÍCÍ EXEKUČNÍ, A TIHLE, JAKO PAVEL A CELÁ POLITICKÁ GARNITURA NEUSTÁLE OMÍLAJÍ DOKOLA STEJNÉ BLÁBOLY O TOM, JAK SI MÁME UTAHOVAT OPASKY, NYNÍ PRO ZMĚNU ZASE JAK TO BUDE BOLET, A ŽE SE TO LIDEM MUSÍ VYSVĚTLOVAT..PETR_PAVEL JE NA JEDNÉ LODI..CZECH_SS_FAŠISTICKÉ S EXEKUČNĚ LIKVIDAČNÍ IN MENTAL KGB STRATEGY STYLE MAFIÍ POLITICKO MEDIÁLNÍ, KTERÁ MÁ ZA CÍL ZRUJNOVAT, ZNIČIT, NORMÁLNÍ LID V ČR, NORMÁLNÍ ŽIVOT, PŘIPRAVIT TAJNĚ TAK, POD ROUŠKOU TAK ZVANĚ EXEKUTIVY ČR PRO OBSAZENÍ GRÁZLY TYPU PUTINOVCI, OLIGARCHOVĚ S PRANÍM ŠPINAVÝCH PRACHŮ..  !!!"LIDE_ČR" !!! NEDEJ SE !!! POSTAV SE TOMU, ZAVEĎ VLÁDU PRÁVA!!! A PŘEDEVŠÍM: VLÁDU: LIDSKOPRÁVNA!!! LIDSKÉ DŮSTOJNOSTI !!! , ZDRAVÍ!!!, ŽIVOTA !!! TOHLE, CO TADY MÁME PO CCA 30 LET, TO JSOU VLÁDY SMRTI LIDU_ČR, NORMÁLNÍHO ŽIVOTA I V EVROPĚ, VE SVĚTĚ. NEBO DÁŠ, DÁVÁŠ, PRO SVŮJ SI MOMENTÁLNÍ KLÍDEČEK, TABÁČEK, VŠANC I BUDOUCNOST SVÝCH DĚTÍ?? JEJICH DĚTÍ ??? TO SNAD LIDE_ČR NECHCEŠ !!! NASTAL NEJVYŠŠÍ ČAS !!! !!! JEDNAT !!! DŮSLEDNĚ!!! JP / ( Petr_Pavel..6.9.2023: Stejně jako předchozí rok, tak ani letos jsem si nenechal ujít další ročník Prague Harley Days. Tentokrát i s mojí Evou, která má k motorkám vztah, protože dříve také jezdila. Z plánovaných 15 minut nakonec byla čtyřhodinová návštěva. Kromě motorek byla k vidění i výstava a soutěž starých aut, motokrosová exhibice nebo expozice různých bezpečnostních složek. Moc jsme si to užili, ať už díky skvělým lidem a atmosféře, nebo kvůli počasí, které nám vyšlo. Ale samozřejmě hlavně kvůli motorkám. )

~~

"JP~TWEETS" !!! JE TO JINAK  !!! :   

!!! >>JE_TO_JINAK<< !!! JP RECENZE (!!! NA VĚDOMÍ VŠEM!!!) K ČLÁNKU OD: Petr Pavel..z offico prezidentského úřadu ČR (Zdroj:jeho facebook z cca 30.8.2023): ,,Kdysi jsme si mysleli, že v bývalé Jugoslávii se válka takových rozměrů rozhořet nemůže. Spletli jsme se. Tento konflikt jsem zažil a už nikdy nechci vidět balkánské země rozvrácené válkou. Dnes se na západním Balkáně hraje o naši bezpečnost. Tentokrát v ideovém souboji s Ruskem a Čínou. O vnímání světa, ve kterém neplatí právo silnějšího, ale respekt k pravidlům a mezinárodnímu právu. Proto oceňuji pozitivní roli, kterou má v prozápadním směřování Severní Makedonie prezident Stevo Pendarovski. Čím blíž budou země západního Balkánu k integraci do euroatlantických struktur, tím bude posílena odolnost a bezpečnost celé Evropy."

 JP~RE:

JE TO JINAK. ČR JE POHLEDEM NAUKY FENG"SHUI O PĚTI ELEMENTECH (VODA, VÍTR, DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ) SRDCEM PAKUA KONTINENTŮ, TEDY I EVROPY, SVĚTA PLANETY ZEMĚ. "JAK V SRDÍČKU, TAK I V CELÉM: TĚLÍČKU". JAK BYS, PAVLE A SPOL, A VŠICHNI, MOHLI CHTÍT, OČEKÁVAT, ŘÁD, POŘÁDEK, LIDSKOPRÁVNO..PRÁVNÍ STÁT..PRÁVNÍ STÁTY NA ZEMI PLANETĚ, TÍM I POKOJ A MÍR, KDYŽ V ČR JSOU HRUBĚ LIDSKÁ PRÁVA, LIDSKÁ DŮSTOJNOST..PORUŠOVÁNA ?? FAŠISTICKY VŮČI LIDU MU NAPOSTULOVANOU LEGISLATIVOU, NORMAMI..VIZ INFO: https://ReHR.cz / PUTIN A SPOL TOHLE VŠE VĚDÍ, ZNAJÍ, A TOHO I ZNEUŽÍVAJÍ. ČÍNA, TEDY SI~TI PCHING TOHOTO MOUDRA NEZNEUŽÍVÁ, NEBOŤ VÍ, ŽE BY SE TO OBRÁTILO PROTI NĚMU, PROTI ČÍNĚ. NEBOJUJTE, ZÁPAD S VÝCHODEM ANI V RÉTORICE COBY UŽ PODSTATOU BYTÍ. SPOLUPRACUJTE VE STYLU MÉHO PÍSMA, JAK ZÁPAD, TAK VÝCHOD, MÍROVĚ, S PRIORITOU DOKUMENTU UDHR_OSN. ČR MUSÍ V TOM JÍT VZOREM, PŘÍKLADEM. UKRAJINA MUSÍ V OBRANĚ SVÉ ZEMĚ PŘED AGRESÍ RUSKA ZVÍTĚZIT. / TOTO JE JEDINÁ CESTA KU UDRŽITELNOSTI, CO NEJLEPŠÍ, ŽIVOTA SPOLEČENSTVÍ HOMO_SAPIENS NA ZEMI PLANETĚ, V MÍRU. JINAK BUDOU DÁL VÁLKY RŮZNĚ.. / STUDUJTE MOJE PÍSMO, NECHŤ SE STANE SOUČÁSTÍ VÝUKY NA VŠEH STUPNÍCH ŠKOL !!! MŮŽE SE TO LIDSTVU ZNAČNĚ VYPLATIT. 😉 (JP)

~~

12.9.2023  .. JP~RECENZE  .. TÉMA: POVINNÉ V ČR TELEVIZNÍ A RADIOVÉ(ROZHLASOVÉ) POPLATKY:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zvyseni-poplatku-ceska-televize-cesky-rozhlas-baxa-ministr-kultury-baxa-koalice.A230905_113225_domaci_kop?zdroj=vybava_recombee

JP.. RE: TEDY ZA MNE.. TAKTO.. }

SUBJEKTY: ,,ČESKÁ_TELEVIZE",  ,,ČESKÝ_ROZHLASE" .. NASERTE: SI.


ANI KORUNU ODE MNE TIHLE ZMRDI, NAZÝVAJÍC SE MÉDII VEŘEJNOPRÁVNÍMI, NEDOSTANOU.

TELEVIZI NEMÁM, NESLEDUJI, UŽ CCA 18LET ( SE ZKUŠEBNÍ PROLUKOU CCA PŮLROČNÍ CCA PŘEDE 2LETY, PLACATEJ MOBIL MÁM, A JESTLI UMÍ PŘIJÍMAT TELEVIZNÍ SIGNÁL, NEVÍM. NEUMÍM Z NĚHO POSLAT ANI SMS. POUŽÍVÀM HO PRO EMAILING, PRO INTERNET, SEM TAM PRO VOLÁNÍ.

SLEDOVÁNÍ UVEDENÝCH ČESKÝCH MÉDIÍ MI POKAŽDÉ NAVOZUJE ŽALUDEČNÍ NEVOLNOST, DĚLÁ SE MI Z NICH NA ZVRÁCENÍ, TEDY JSEM TELEVIZI PŘEDE 2LETY DAROVAL NA CHARITU.

ANI KORUNU.. ODE MNE TIHLE ZMRDI CZECH_SS_SPOLUFAŠISTIČTÍ SPOLU S CZECH GOVERNMENTEM AUTOGENOCIDNÍ VŮČI VLASTNÍMU LIDU_ČR NEDOSTANOU. A MŮŽOU SE TŘEBA POSRAT.

.. 

JIŘÍ PELÍŠEK

( https://ReHR.cz .. https://REHR.WORLD .. https://JOGIN.wz.cz )

.. 

~~~


~~

PŘEDCHOZÍ "JP~TWEETY"(NEJEN) :


CCA 30.8.~3.9.2023 :   JP.. RE.. NA VĚDOMÍ VŠEM :

TÁHNĚTE DO ŘITI S PSEUDO_TÉMATY, TYPU FIALO.. ČI I JINAK ZABARVENÉ SI:.,,BALÍČKÁRNY", A PODOBNĚ.. 

..

FIALO, PAVLE, JUREČKO, BLAŽKU A SPOL VIZ i https://ReHR.cz

!!! JSTE: !!! NECHUTNÍ !!! 

V KONTEXTU.. I.. NEUSTÁLE TOHOŤ:

http://EX.wz.CZ

JSTE NECHUTNÍ FAŠOUNI VŮČI LIDU_ČR, RÁDOBY BALÍTE FAŠISMUS SVÚJ, SADISMUS SVŮJ ASOCIÁLNÍ TOŤ, AUTOGENOCIDA i SVOU VŮČI VLASTNÍMU LIDU_ČR DO BALİČKU.. DO BALÍČKŮ.. RŮZNĚ.. VY HAJZLI.. OBLBUJÍC LID. 

.. 

JUREČKO, PSAL JSEM TI UŽ, ŽE OD MÍSTOPŘEDSEDY VLÁDY_ČR OČEKÁVÁM VÍC, NEŽ JEN TÉMATIKU MPSV!!! JSI V TOM NAPROSTO NESCHOPNEJ, ODSTUP Z FUNKCE TÉ!!! SPOLU S CELOU VLÁDOU i S CELOU POLITICKOU SFÉROU PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ, VČETNĚ OFFICO ÚŘADU PREZIDENTA SOUČASNÉHO PAVLA. 

!!! JSTE OSTUDOU, I ODSTRAŠUJÍCÍM ÚKAZEM FAŠISMU TOHOŤ NA ZEMI PLANETĚ, KTERÝ V_DŮSLEDCÍCH SVÝCH V_HISTORII PLANETY ZEMĚ NEMÁ OBDOBU !!!

.. 

BYTY NEJSOU, S OPRAVDU DOSTUPNÝM !!!NÁJEMNÍM!!! BYDLENÍM, CHYBÍ JICH, OBECNÍCH/SOCIÁLNÍCH.. OBECNÍCH TAK V ČR V SOUČASNOSTI MINIMÁLNĚ CCA 1MILION,


NA ZDRAŽENÍ 5TI NÁSOBNÉM ELEKTŘINY SE NAPAKOVAL PETR_FIALA CCA 50TI MILIONY K"(CZK) DO JEHO ,,INSTITUTU", 


BLAŽKOVI REJŽUJÍ NA NEŠTĚSTÍ OBĚTÍ BLAŹKA A SPOL AŽ HOLOCAUSTNĚ AUTOGENOCIDNĚ V ČR.. , NA I POJMU MILOSTIVÉ_LÉTO, SPOLU S DALŠÍMI.. FAŠISTICKO SADISTICKY, 


A TIHLE GRÁZLI MAJ JEŠTĚ TU DRZOST NĚCO KVÁKAT DO MÉDIÍ..S RÁDOBY NEUSTÁLE OBLBOVÁNÍM  >>LIDU_Č|R<< !!! 


TO JE TEDY: !!! HNUS !!! 

.. 

!!! UŽ OPRAVDU, HNUSI_TI.. 

ODTÁHNĚTE: DO ŘITI SI !!! 


!!! A.. NEVRACEJTE_SE !!! 

.. 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/marian-jurecka-petr-pavel-novela-duchody.A230903_065849_domaci_nema

.. 

https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/3611739-situace-je-kriticka-stagnace-je-vazna-a-hluboka-zaznelo-v-debate-o-cesku-a-jeho

.. 

JIŘÍ PELÍŠEK.. http://ReHR.cz"

( http://JOGIN.wz.cz,

https://ReHR.WORLD

.. 

~~~

~~~