SORRY, BUT GOOGLE_PROVIDER (ADRESS IN CZECH: PRAGUE_5, STREET: STROUPEŽNICKÉHO_17 / WITH COMPANY: PFIZZER) HIER HAVE TENDENCE SABOTING ME (MY_WRITE) TRANSLATOR IN MOBILES IN HIER MY WEBSITES. YOU CAN TRY LOOK MY WEB_BLOGs WITH_TRANSLATOR TOO YOUR PC. / OMLOUVÁM SE, ALE GOOGLE MÁ TENDENCI MI SABOTOVAT TRANSLÁTOR(PŘEKLADAČ) ZDE, A I V DALŠÍCH MÝCH WEB_BLOZÍCH. HLAVNĚ NA MOBILECH. FAŠISTICKY. TAKŽE TO MŮŽETE ZKUSIT SI PROHLÉDNOUT, PROČÍST, MOJE_PÍSMO, MOJE WEB_BLOG i TENTO, S PŘEKLADAČEM, POTŘEBUJETE LI TO, NA POČÍTAČI.

úterý 5. září 2023

JP.. RE: POZDRAV RAJSKÝ, TEDY ZE SFÉR KOSMICKÝCH: "RÁJE" / & TÉMATA.. SVOBODA, POKOJNÝ KAŽDODENNÍ ŽIVOT,.. / !!! "LIDE_ČR"..NASTAL ČAS JEDNAT !!! !!! / DALŠÍ JP_TWEETY..například: !!! JE TO JINAK !!! JP~TWEETS.. : 6.ZÁŘÍ 2023(NEJEN)

(8.9.2023).. JP.. RE: POZDRAV RAJSKÝ, TEDY ZE SFÉR KOSMICKÝCH: "RÁJE " / &TÉMA(NEJEN) } VIDEO: Čaputová pripevnila stuhy na bojové zástavy vojenským útvarom.. 

..
NE??
!!! KONEC DIVADEL!!! (ANEB: DIVADLA TA, JEDŮ, BYŤ TŘEBA I RÁDOBY SKRYTÝCH, V ČASE.. SKONČÍ.) 
SVOBODA, A POKOJNÝ KAŽDODENNÍ ŽIVOT NEJSOU SAMOZŘEJMOSTÍ?? ZUZI..??.. 
PAK JE TEDY NĚCO VELMI PROHNILÉHO V POJMU, ZVANÉM: LIDSKÉ_SPOLEČENSTVÍ (HOMO~SAPIENS)!!! TAKOVÁ PROHNILOST NECHŤ TÁHNE, ODTÁHNE, SI, KLÍĎO: DO_ŘITI_SI!!!
JAK VIDÍM, JAK POZORUJI, DLOUHODOBĚ, SVĚT LIDSKÉHO SPOLEČENSTVÍ (HOMO~SAPIENS) JE HOJNĚ V PROHNILOSTI TÉ I ZNAČNĚ NEDŮVĚRYHODNÝ SI. 
TAKOVÝHLE SVĚT PROHNILOSTI TÉ, NENÍ.. POHLEDEM i MÝM.. ANI KARMICKÝM(PODLE KOSMICKÉHO ZÁKONA O PŘÍČINNĚ A NÁSLEDKU) HODEN ANI PŘETRVÁNÍ, ANI UDRŽITELNOSTI. 
TAKOVÝHLE SVĚT PROHNILOSTI TÉ JDE PROTI KOSMICKÉMU ŘÁDU.. : "ŽIVOTA, PRO_ŽIVOT" .. TAKOVÝHLE SVĚT PROHNILOSTI TÉ MUSÍ Z PŘIROZENOSTI SKONČIT. BUDE UKONČEN.. "KOSMEM/TAO/NEJVYŠŠÍM/ STVOŘITELEM_VEŠKERENSTVA".. SILOU JEHO NEZMĚRNOU !!!
 BUDE ZAVEDEN NA ZEMI PLANETĚ.. ZŮSTANE.. PŘEŽIJE.. ŘÁD V SOULADU S ŘÁDEM KOSMICKÝM!!! ZDA U TOHO BUDE I ŽIVOČIŠNÝ DRUH HOMO~SAPIENS NA ZEMI PLANETĚ SI, JE V RUKOU JEHO: NEJVYŠŠÍHO.. PLANETY ZEMĚ i / PŘÍRODY
.. 
UŽ PROHNILOSTI TÉ.. RŮZNĚ FAŠISTICKÉ, NA ZEMI PLANETĚ, BYLO, JE, OPRAVDU: !!! DOST!!! 
..
PSAL JSEM VÁM..U VĚDOMÍ KOSMICKÝCH ZÁKONŮ.. ,,POLITICKO/MEDIÁLNÍ_SFÉRO(NEJEN_ČR)"  V_ČASE UPLYNULÉM JASNĚ: "NESERTE_BOHA"..NEJVYŠŠÍHO
NĚJAK JSTE SI TO.. V MÍŘE HOJNÉ, NEJEN NEVZALI ZA SVÉ.. TEDY K SRDCI, ALE JSK POZORUJI, V MÍŘE HOJNÉ SI Z TOHO LECKDY I SRÁČSKY UTAHUJETE, I NADÁLE ZNEUŽÍVÁTE PROHNILOST TU KU RÁDOBY OVLÁDÁNÍ DRUHÝCH, TEDY FAŠISTICKO ZVRÁCENĚ). TOHLE NA ZEMI PLANETĚ MUSÍ SKONČIT!!! 
.. 
.. 
.. 
~~~


~~

(06.ZÁŘÍ 2023) JP..RE }  (FB PETR_PAVEL, OFFICO ÚŘAD PREZIDENTA ČR) / JP:NA MINULÉ AKCI HARLEY U NÁRODNÍHO MUZEA V PRAZE, CCA PŘED MĚSÍCEM SE KOLEM MNE TVÍ DIVERZANTI, S RUSKOU PÁSKOU NA NADLOKTÍ, S_KOLEMJDOUCÍMI, NĚJAK JIM NEVYŠEL TAK ÚTOK NA MNE. TY PSEUDO DIVERZANTNÍ POHODÁŘI, PAVLE. NETVRDÍM, ŽE TO ORGANIZUJEŠ PŘÍMO, ALE MÁŠ KOLEM SEBE TAKOVÉ GRÁZLY, A NEPOCHYBNĚ O TOM VÍŠ. JEDNAJÍ PRO TEBE A SPOL. POLICIE JE POZATÝKALA..TEN DEN. MOTORKÁŘI TAM DĚLALI TOMU ZVUKOVOU KULISU, PŘIČEMŽ SE TAM, KDYŽ JSEM TAM PŘIŠEL, K PODIU MEZI NĚ, ZAČAL JEDEN IDIOT SVLÍKAT COBY STRIPTÝZ, TVÁŘILI SE PAK VELEDŮLEŽITĚ, A VCELKU I NE PŘÁTELSKY KE MNĚ. / TRRRAPÁKU !!! " LIDE_ČR " ??JAK DLOUHO SI JEŠTĚ TOHLE VŠE: https://ReHR.cz NECHÁŠ LÍBIT ??!!! CCA 30 LET DOPOSUD NESTAČILO ?? NYNÍ ÚTOČÍ DLUHOVĚ UŽ I NA NEZLETILÉ, ZAKRÁTKO Z NICH MNOHÝCH BUDOU TAKY TI V PASTI SMRTÍCÍ EXEKUČNÍ, A TIHLE, JAKO PAVEL A CELÁ POLITICKÁ GARNITURA NEUSTÁLE OMÍLAJÍ DOKOLA STEJNÉ BLÁBOLY O TOM, JAK SI MÁME UTAHOVAT OPASKY, NYNÍ PRO ZMĚNU ZASE JAK TO BUDE BOLET, A ŽE SE TO LIDEM MUSÍ VYSVĚTLOVAT..PETR_PAVEL JE NA JEDNÉ LODI..CZECH_SS_FAŠISTICKÉ S EXEKUČNĚ LIKVIDAČNÍ IN MENTAL KGB STRATEGY STYLE MAFIÍ POLITICKO MEDIÁLNÍ, KTERÁ MÁ ZA CÍL ZRUJNOVAT, ZNIČIT, NORMÁLNÍ LID V ČR, NORMÁLNÍ ŽIVOT, PŘIPRAVIT TAJNĚ TAK, POD ROUŠKOU TAK ZVANĚ EXEKUTIVY ČR PRO OBSAZENÍ GRÁZLY TYPU PUTINOVCI, OLIGARCHOVĚ S PRANÍM ŠPINAVÝCH PRACHŮ..  !!!"LIDE_ČR" !!! NEDEJ SE !!! POSTAV SE TOMU, ZAVEĎ VLÁDU PRÁVA!!! A PŘEDEVŠÍM: VLÁDU: LIDSKOPRÁVNA!!! LIDSKÉ DŮSTOJNOSTI !!! , ZDRAVÍ!!!, ŽIVOTA !!! TOHLE, CO TADY MÁME PO CCA 30 LET, TO JSOU VLÁDY SMRTI LIDU_ČR, NORMÁLNÍHO ŽIVOTA I V EVROPĚ, VE SVĚTĚ. NEBO DÁŠ, DÁVÁŠ, PRO SVŮJ SI MOMENTÁLNÍ KLÍDEČEK, TABÁČEK, VŠANC I BUDOUCNOST SVÝCH DĚTÍ?? JEJICH DĚTÍ ??? TO SNAD LIDE_ČR NECHCEŠ !!! NASTAL NEJVYŠŠÍ ČAS !!! !!! JEDNAT !!! DŮSLEDNĚ!!! JP / ( Petr_Pavel..6.9.2023: Stejně jako předchozí rok, tak ani letos jsem si nenechal ujít další ročník Prague Harley Days. Tentokrát i s mojí Evou, která má k motorkám vztah, protože dříve také jezdila. Z plánovaných 15 minut nakonec byla čtyřhodinová návštěva. Kromě motorek byla k vidění i výstava a soutěž starých aut, motokrosová exhibice nebo expozice různých bezpečnostních složek. Moc jsme si to užili, ať už díky skvělým lidem a atmosféře, nebo kvůli počasí, které nám vyšlo. Ale samozřejmě hlavně kvůli motorkám. )

~~

"JP~TWEETS" !!! JE TO JINAK  !!! :   

!!! >>JE_TO_JINAK<< !!! JP RECENZE (!!! NA VĚDOMÍ VŠEM!!!) K ČLÁNKU OD: Petr Pavel..z offico prezidentského úřadu ČR (Zdroj:jeho facebook z cca 30.8.2023): ,,Kdysi jsme si mysleli, že v bývalé Jugoslávii se válka takových rozměrů rozhořet nemůže. Spletli jsme se. Tento konflikt jsem zažil a už nikdy nechci vidět balkánské země rozvrácené válkou. Dnes se na západním Balkáně hraje o naši bezpečnost. Tentokrát v ideovém souboji s Ruskem a Čínou. O vnímání světa, ve kterém neplatí právo silnějšího, ale respekt k pravidlům a mezinárodnímu právu. Proto oceňuji pozitivní roli, kterou má v prozápadním směřování Severní Makedonie prezident Stevo Pendarovski. Čím blíž budou země západního Balkánu k integraci do euroatlantických struktur, tím bude posílena odolnost a bezpečnost celé Evropy."

 JP~RE:

JE TO JINAK. ČR JE POHLEDEM NAUKY FENG"SHUI O PĚTI ELEMENTECH (VODA, VÍTR, DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ) SRDCEM PAKUA KONTINENTŮ, TEDY I EVROPY, SVĚTA PLANETY ZEMĚ. "JAK V SRDÍČKU, TAK I V CELÉM: TĚLÍČKU". JAK BYS, PAVLE A SPOL, A VŠICHNI, MOHLI CHTÍT, OČEKÁVAT, ŘÁD, POŘÁDEK, LIDSKOPRÁVNO..PRÁVNÍ STÁT..PRÁVNÍ STÁTY NA ZEMI PLANETĚ, TÍM I POKOJ A MÍR, KDYŽ V ČR JSOU HRUBĚ LIDSKÁ PRÁVA, LIDSKÁ DŮSTOJNOST..PORUŠOVÁNA ?? FAŠISTICKY VŮČI LIDU MU NAPOSTULOVANOU LEGISLATIVOU, NORMAMI..VIZ INFO: https://ReHR.cz / PUTIN A SPOL TOHLE VŠE VĚDÍ, ZNAJÍ, A TOHO I ZNEUŽÍVAJÍ. ČÍNA, TEDY SI~TI PCHING TOHOTO MOUDRA NEZNEUŽÍVÁ, NEBOŤ VÍ, ŽE BY SE TO OBRÁTILO PROTI NĚMU, PROTI ČÍNĚ. NEBOJUJTE, ZÁPAD S VÝCHODEM ANI V RÉTORICE COBY UŽ PODSTATOU BYTÍ. SPOLUPRACUJTE VE STYLU MÉHO PÍSMA, JAK ZÁPAD, TAK VÝCHOD, MÍROVĚ, S PRIORITOU DOKUMENTU UDHR_OSN. ČR MUSÍ V TOM JÍT VZOREM, PŘÍKLADEM. UKRAJINA MUSÍ V OBRANĚ SVÉ ZEMĚ PŘED AGRESÍ RUSKA ZVÍTĚZIT. / TOTO JE JEDINÁ CESTA KU UDRŽITELNOSTI, CO NEJLEPŠÍ, ŽIVOTA SPOLEČENSTVÍ HOMO_SAPIENS NA ZEMI PLANETĚ, V MÍRU. JINAK BUDOU DÁL VÁLKY RŮZNĚ.. / STUDUJTE MOJE PÍSMO, NECHŤ SE STANE SOUČÁSTÍ VÝUKY NA VŠEH STUPNÍCH ŠKOL !!! MŮŽE SE TO LIDSTVU ZNAČNĚ VYPLATIT. 😉 (JP)

~~

12.9.2023  .. JP~RECENZE  .. TÉMA: POVINNÉ V ČR TELEVIZNÍ A RADIOVÉ(ROZHLASOVÉ) POPLATKY:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zvyseni-poplatku-ceska-televize-cesky-rozhlas-baxa-ministr-kultury-baxa-koalice.A230905_113225_domaci_kop?zdroj=vybava_recombee

JP.. RE: TEDY ZA MNE.. TAKTO.. }

SUBJEKTY: ,,ČESKÁ_TELEVIZE",  ,,ČESKÝ_ROZHLASE" .. NASERTE: SI.


ANI KORUNU ODE MNE TIHLE ZMRDI, NAZÝVAJÍC SE MÉDII VEŘEJNOPRÁVNÍMI, NEDOSTANOU.

TELEVIZI NEMÁM, NESLEDUJI, UŽ CCA 18LET ( SE ZKUŠEBNÍ PROLUKOU CCA PŮLROČNÍ CCA PŘEDE 2LETY, PLACATEJ MOBIL MÁM, A JESTLI UMÍ PŘIJÍMAT TELEVIZNÍ SIGNÁL, NEVÍM. NEUMÍM Z NĚHO POSLAT ANI SMS. POUŽÍVÀM HO PRO EMAILING, PRO INTERNET, SEM TAM PRO VOLÁNÍ.

SLEDOVÁNÍ UVEDENÝCH ČESKÝCH MÉDIÍ MI POKAŽDÉ NAVOZUJE ŽALUDEČNÍ NEVOLNOST, DĚLÁ SE MI Z NICH NA ZVRÁCENÍ, TEDY JSEM TELEVIZI PŘEDE 2LETY DAROVAL NA CHARITU.

ANI KORUNU.. ODE MNE TIHLE ZMRDI CZECH_SS_SPOLUFAŠISTIČTÍ SPOLU S CZECH GOVERNMENTEM AUTOGENOCIDNÍ VŮČI VLASTNÍMU LIDU_ČR NEDOSTANOU. A MŮŽOU SE TŘEBA POSRAT.

.. 

JIŘÍ PELÍŠEK

( https://ReHR.cz .. https://REHR.WORLD .. https://JOGIN.wz.cz )

.. 

~~~


~~

PŘEDCHOZÍ "JP~TWEETY"(NEJEN) :


CCA 30.8.~3.9.2023 :   JP.. RE.. NA VĚDOMÍ VŠEM :

TÁHNĚTE DO ŘITI S PSEUDO_TÉMATY, TYPU FIALO.. ČI I JINAK ZABARVENÉ SI:.,,BALÍČKÁRNY", A PODOBNĚ.. 

..

FIALO, PAVLE, JUREČKO, BLAŽKU A SPOL VIZ i https://ReHR.cz

!!! JSTE: !!! NECHUTNÍ !!! 

V KONTEXTU.. I.. NEUSTÁLE TOHOŤ:

http://EX.wz.CZ

JSTE NECHUTNÍ FAŠOUNI VŮČI LIDU_ČR, RÁDOBY BALÍTE FAŠISMUS SVÚJ, SADISMUS SVŮJ ASOCIÁLNÍ TOŤ, AUTOGENOCIDA i SVOU VŮČI VLASTNÍMU LIDU_ČR DO BALİČKU.. DO BALÍČKŮ.. RŮZNĚ.. VY HAJZLI.. OBLBUJÍC LID. 

.. 

JUREČKO, PSAL JSEM TI UŽ, ŽE OD MÍSTOPŘEDSEDY VLÁDY_ČR OČEKÁVÁM VÍC, NEŽ JEN TÉMATIKU MPSV!!! JSI V TOM NAPROSTO NESCHOPNEJ, ODSTUP Z FUNKCE TÉ!!! SPOLU S CELOU VLÁDOU i S CELOU POLITICKOU SFÉROU PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ, VČETNĚ OFFICO ÚŘADU PREZIDENTA SOUČASNÉHO PAVLA. 

!!! JSTE OSTUDOU, I ODSTRAŠUJÍCÍM ÚKAZEM FAŠISMU TOHOŤ NA ZEMI PLANETĚ, KTERÝ V_DŮSLEDCÍCH SVÝCH V_HISTORII PLANETY ZEMĚ NEMÁ OBDOBU !!!

.. 

BYTY NEJSOU, S OPRAVDU DOSTUPNÝM !!!NÁJEMNÍM!!! BYDLENÍM, CHYBÍ JICH, OBECNÍCH/SOCIÁLNÍCH.. OBECNÍCH TAK V ČR V SOUČASNOSTI MINIMÁLNĚ CCA 1MILION,


NA ZDRAŽENÍ 5TI NÁSOBNÉM ELEKTŘINY SE NAPAKOVAL PETR_FIALA CCA 50TI MILIONY K"(CZK) DO JEHO ,,INSTITUTU", 


BLAŽKOVI REJŽUJÍ NA NEŠTĚSTÍ OBĚTÍ BLAŹKA A SPOL AŽ HOLOCAUSTNĚ AUTOGENOCIDNĚ V ČR.. , NA I POJMU MILOSTIVÉ_LÉTO, SPOLU S DALŠÍMI.. FAŠISTICKO SADISTICKY, 


A TIHLE GRÁZLI MAJ JEŠTĚ TU DRZOST NĚCO KVÁKAT DO MÉDIÍ..S RÁDOBY NEUSTÁLE OBLBOVÁNÍM  >>LIDU_Č|R<< !!! 


TO JE TEDY: !!! HNUS !!! 

.. 

!!! UŽ OPRAVDU, HNUSI_TI.. 

ODTÁHNĚTE: DO ŘITI SI !!! 


!!! A.. NEVRACEJTE_SE !!! 

.. 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/marian-jurecka-petr-pavel-novela-duchody.A230903_065849_domaci_nema

.. 

https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/3611739-situace-je-kriticka-stagnace-je-vazna-a-hluboka-zaznelo-v-debate-o-cesku-a-jeho

.. 

JIŘÍ PELÍŠEK.. http://ReHR.cz"

( http://JOGIN.wz.cz,

https://ReHR.WORLD

.. 

~~~

~~~


neděle 3. září 2023

JP~TWEETS.. : 2023~09~03

   JP.. RE.. NA VĚDOMÍ VŠEM :

TÁHNĚTE DO ŘITI S PSEUDO_TÉMATY, TYPU FIALO.. ČI I JINAK ZABARVENÉ SI:.,,BALÍČKÁRNY", A PODOBNĚ.. 
..
FIALO, PAVLE, JUREČKO, BLAŽKU A SPOL VIZ i https://ReHR.cz
!!! JSTE: !!! NECHUTNÍ !!! 
V KONTEXTU.. I.. NEUSTÁLE TOHOŤ:
JSTE NECHUTNÍ FAŠOUNI VŮČI LIDU_ČR, RÁDOBY BALÍTE FAŠISMUS SVÚJ, SADISMUS SVŮJ ASOCIÁLNÍ TOŤ, AUTOGENOCIDA i SVOU VŮČI VLASTNÍMU LIDU_ČR DO BALİČKU.. DO BALÍČKŮ.. RŮZNĚ.. VY HAJZLI.. OBLBUJÍC LID. 
.. 
JUREČKO, PSAL JSEM TI UŽ, ŽE OD MÍSTOPŘEDSEDY VLÁDY_ČR OČEKÁVÁM VÍC, NEŽ JEN TÉMATIKU MPSV!!! JSI V TOM NAPROSTO NESCHOPNEJ, ODSTUP Z FUNKCE TÉ!!! SPOLU S CELOU VLÁDOU i S CELOU POLITICKOU SFÉROU PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ, VČETNĚ OFFICO ÚŘADU PREZIDENTA SOUČASNÉHO PAVLA. 
!!! JSTE OSTUDOU, I ODSTRAŠUJÍCÍM ÚKAZEM FAŠISMU TOHOŤ NA ZEMI PLANETĚ, KTERÝ V_DŮSLEDCÍCH SVÝCH V_HISTORII PLANETY ZEMĚ NEMÁ OBDOBU !!!
.. 
BYTY NEJSOU, S OPRAVDU DOSTUPNÝM !!!NÁJEMNÍM!!! BYDLENÍM, CHYBÍ JICH, OBECNÍCH/SOCIÁLNÍCH.. OBECNÍCH TAK V ČR V SOUČASNOSTI MINIMÁLNĚ CCA 1MILION,

NA ZDRAŽENÍ 5TI NÁSOBNÉM ELEKTŘINY SE NAPAKOVAL PETR_FIALA CCA 50TI MILIONY K"(CZK) DO JEHO ,,INSTITUTU", 

BLAŽKOVI REJŽUJÍ NA NEŠTĚSTÍ OBĚTÍ BLAŹKA A SPOL AŽ HOLOCAUSTNĚ AUTOGENOCIDNĚ V ČR.. , NA I POJMU MILOSTIVÉ_LÉTO, SPOLU S DALŠÍMI.. FAŠISTICKO SADISTICKY, 

A TIHLE GRÁZLI MAJ JEŠTĚ TU DRZOST NĚCO KVÁKAT DO MÉDIÍ..S RÁDOBY NEUSTÁLE OBLBOVÁNÍM LIDU_ČR !!! 

TO JE TEDY: !!! HNUS !!! 
.. 
!!! UŽ OPRAVDU, HNUSI_TI.. 
ODTÁHNĚTE: DO ŘITI SI !!! 

!!! A.. NEVRACEJTE_SE !!! 
.. 
.. 
.. 
JIŘÍ PELÍŠEK.. http://ReHR.cz"
.. 
~~~

středa 21. června 2023

JP~TWEETS~ÚVOD

 

VÍTEJTE ! 😉

A~QRC~JP

" ABCD 4 LIFE .org  "

~~

LÁSKA: ŽENY SI PRÝ VYBÍRAJÍ. 

NO, S_DOVOLENÍM.., S_PROMINUTÍM:

., JÁ Z NICH.. NÁSLEDNĚ: TAKY. 😉

GIGOLO, ani prodejná DĚVA.. NEJSEM. 😉

A TAK ZATÍM STÁLE: SINGL JSEM. 😉

JP~VZKAZ

~~

 CHARTA~1 


PODANÉ RUCE .. ( JP~INFO )


~~

?? KDO MI CHCETE POMOCI SE ZALOŽENÍM NOVÉ POLITICKÉ STRANY S NÁZVEM: "PRO_ŽIVOT.., PRO ZDRAVÍ.., PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST" ?? A S JEJÍM CHODEM?? NENÍ TO O MOJÍ ŽÁDOSTI O FINANČNÍ VKLAD ( TOHLE JE MOJE CHARITATIVNÍ AKTIVITA KU DOBRU NA ZEMI PLANETĚ A KU BLAHU LIDU, PENÍZE NA TO OD NIKOHO NEVYBÍRÁM) , ALE JE TO O SMYSLUPLNÝCH I CHARITATIVNĚ ČASOVĚ TÍM SMĚREM AKTIVITÁCH, DO DOBY, NEŽ DOSÁHNEM NA STÁTNÍ FINANČNÍ PROGRAM PRO POLITICKÉ SUBJEKTY, VOLEBNĚ.)  ZÁJEMCI/ZÁJEMKYNĚ,  MI PIŠTE NA ZDE UVEDENÝ MŮJ EMAIL. NÁSLEDNĚ SI DOMLUVÍME PRAVIDELNÁ OSOBNÍ SETKÁVÁNÍ PODLE POTŘEB REGIONŮ, S USTANOVENÍM ZÁSTUPCŮ/ZÁSTUPKYŇ.. LÍDRŮ/LÍDRYŇ, TEDY NEJEN V PRAZE.

😉😊 💖 !!! >> PRÁVNÍ STÁT . org <<   !!! 

~~

JP TWEETS(nejen TWEETS)

~~

>>SOC_( *DIR )<< 


>SOC_( *DIR )_INFO<< 


>> PODANÉ RUCE < ( JP~INFO ) 

~~

>> JÁ V KTV ..<< 

( NESPLEŤTE SI TÓ S KFC !! )

ČÁST Z MÝCH NÁZORŮ..NYNÍ HLASITĚJI, TEDY NEJEN PÍSMEM, Z 18.6.2023 OD PRÝ ŽE : BUDOVY ÚŘADU VLÁDY ČR, ZVANÉ ..STRAKOVKA..

~~

>>CLIMATE<<


*~~*

~~

>>JP~INFOs~12..<<

~~

>>HR . wz . cz<<

~~

*~~*


*~~*


*~~*    *~~*


~~


~~~   *~~*

úterý 13. června 2023

...... JP~TWEETS(NEJEN TWEETS)

JP~TWEETS(NEJEN TWEETS)


~~
~~

22.6.2023.. KDE ŽE TÓ: 

~~
~~
14.7.2023.. LIDÉ SE MOHOU VE SVÝCH ŽIVOTECH CÍTIT NAPLNĚNÍ. NEMUSÍ TO BÝT O ŽIVOTĚ BEZDUCHÉM..  NÓ, PRACOVNÍ DOBA 8HODINOVÁ, V HONBĚ ZA TÍM, ABY ČLOVĚK SE MOHL NAJÍST, BYDLET, MI PŘIPADÁ JAKO BEZDUCHÝ PŘEŽITEK.. POKUD V PRACOVNÍ AKTIVITĚ NEJSOU ZAKOMPONOVÁNY HODNOTY ZDRAVÍ, I PRO ZDRAVÍ PLANETY, JEN V HONBĚ ZA HDP VEM JEJ KDE VEM.  TAKOVÝ BEZDUCHÝ MODEL EKONOMIKY JE PŘEDURČEN K ÚPADKU.. KTERÝ UŽ LZE POZOROVAT. K ÚPADKU I CIVILIZACE.. HOMO~SAPIENS. / PROČ NAPŘÍKLAD DO VÝROBKŮ PEKAŘSKÝCH V OBCHODECH JSOU TAKOVÉ PRO ZDRAVÍ ŠKODLIVÉ SRAČKY  NEUSTÁLE, JAKO NAPŘÍKLAD: CUKR V CHLEBU TOUSTOVÉM I JINÉ, KARAMEL KARCINOGENNÍ..  ?? A JINÉ.. JEDY ?? A KDY SE LIDÉ ZNAČNOU CHOVAT LIDSKY VŮČI POJMŮM: ZDRAVÍ.. I FAUNY.. I PŘÍRODY, PLANETY ?? 

TOHLE NA MNE DNES VYKOUKLO NA FACEBOOKU:
~~
~~
~~
22.6.2023..ZAZNAMENÁVÁM DLOUHODOBĚ, ŽE ČESKÉ PROSTŘEDÍ, POLITICKÉ, ALE I KULTURY, DÁLE PLATFORMY INFORMAČNÍ, WEB_INFORMAČNÍ.. RESPEKTIVE PROVOZOVATELÉ PLATFOREM NA KTERÝCH TO i KULTURA, INFORMACE, BĚŽÍ, TYTO SUBJEKTY JSOU NEDŮVĚRYHODNÉ, PRODCHNUTY RŮZNĚ PRVKY KŘIVÁCTVÍ, VE STYLU MENTAL_PUTINISMU.PO ČESKU.. LIDÉ, KDYŽ TO NĚJAK POTŘEBUJÍ, CHTĚJÍ, MUSEJÍ SE TĚMITO SRÁČI NĚJAK UMAZAT. NO, JÁ TEDY NE !!! NEŽLI TO, NECHÅVÁM SI TO. .VČETNĚ KULTURY, POKUD MOŽNO, UJÍT. 
MĚL BYCH SE SNAD DÍVAT PŘI TOM NA FAŠISMUS? NA HNUS TEN. .? NA TO ZAPOMEŇTE. 
~~
22.6.2023..ČESKÁ POLITIKA VŮČI LIDU_ČR CZECH_SS_FAŠISTICKÉ ASOCIÁLNÍ, ČESKÁ MEDIA(NEJEN VEŘEJNOPRÁVNÍ) .. TEDY TO JE ALE : HNUS. 
SOUHRN HNUSU. https://AUTOGENOCIDA.CZ.. ATD, ATP. .
~~
21.6.2023..TUTTI 
~~
~~

18.6.2023.. >> JÁ V KTV ..<< 

( NESPLEŤTE SI TÓ S KFC !! )

ČÁST Z MÝCH NÁZORŮ..NYNÍ HLASITĚJI, TEDY NEJEN PÍSMEM, Z 18.6.2023 PŘED BUDOVOU ÚŘADU_VLÁDY_ČR..

TEDY PRÝ ŽE TAK OD:´STRAKOVKY´ 

~~


"MOUDROST NENÍ TOTÉŽ, 
CO ..ZCHYTRALOST, VYCHCANIST. .FAŠISMUS.. SADISMUS, 
DESPOTISMUS, SOBECTVÍ.."

21.6.2023..PROČ?? PROČ CHCE BÝT KDE KDO NEJVĚTŠÍ?? NEJCHYTŘEJŠÍ?? NEJZCHYTRALEJŠÍ?? A MANIPULÁTORŠTÍ TAK I VCELKU RÁDOBY SI ILUMINÁTNÍ?? PŘÍPADNĚ I NĚKTEŘÍ NEMÁLO JICH Z NICH DESOLÁTNĚ_RÁDOBY ILUMINÁTNÍ?? TYHLE ZLOZVYKY JSOU ZDROJEM, PŘÍČINOU.. VÁLEK NA ZEMI PLANETĚ, I SOUČASNÉHO STAVU.. SITUACE.. LIDSTVA NA ZEMI I POHLEDEM STAVU KLIMATU. JDE O ZLOZVYK NAMACHROVANOSTI RÁDOBY NAD DRUHÝM/NAD DRUHÝMI..TOUHLE NAMACHROVANOSTÍ IGNOROVALI 40I VÍCE LET VĚDCE/VĚDKYNĚ.. JEJICH VAROVÁNÍ LIDU/LIDSTVA V OBLASTI OTEPLOVÁNÍ KLIMATU.. TOUHLE NAMACHROVANOSTÍ IGNORUJÍC VLÁD_ČR V ŘADĚ ZA SEBOU..VLÁDY HOJNĚ I JINÉ NA ZEMI FAŠISTICKY MÁ UPOZORŇOVÁNÍ NA POTŘEBU DODRŽOVÁNÍ DŮSLEDNĚ ZÁKONŮ LIDSKOPRÁVNÍCH A I MÉHO EDUKATIVNĚ SPOLEČNOSTI PÍSMA. VÝSLEDKY VIDÍME: VÁLKY, ROZPADAJÍCÍ SE, RŮZNĚ i HOJNĚ SEKULARIZOVANĚ, I NEJAPNĚ PRODCHNUTĚ SADISMEM V TOM RŮZNĚ, SPOLEČNOST.. LIDSKÉ SPOLEČENSTVÍ.. OHROŽENĚ JIŽ I, ŽIVIČIŠNÝ DRUH: HOMO~SAPIENS. 

"MOUDROST NENÍ TOTÉŽ, 
CO ..ZCHYTRALOST.."

SRDCE SVĚTA: ČR EVROPY, SVĚTA JE PRODCHNUTA ENERGIÍ MANIPULACÍ, I ZNAČNĚ PSYCHOLOGICKO DEZORIENTAČNĚ. TO JE ZPŮSOB MANIPULACE ZA ÚČELEM DEZORIENTAČNĚ/DEZINFORMAČNĚ TAK.. NENÁPADNĚ. ..LIDU. TO JE JEDNA Z TECHNIK KU RÁDOBY OVLÁDÁNÍ SKUPIN, JEDNOTLIVCŮ, CELKŮ, STÁTU/STÁTŮ/SVĚTA. 
KOMU..?? ČEMU ?? TEDY VĚŘIT ?? ŽE ?? 
V KONTEXTU ZDE UVEDENÉHO:
VĚŘTE MNĚ. MÉMU_PÍSMU.
. .
PROČ? 
PRO CO NEJLEPŠÍ ZDRAVÍ, PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST, PRO ŽIVOT CO NEJUDRŽITELNĚJŠÍ.., SAMOZŘEJMĚ PŘI I ZOHLEDŇOVÁNÍ VEDLE TOHO POZNATKŮ VĚDCŮ/VĚDKYŇ

~~
18.6.2023.. ZAZNAMENÁVÁM NA CESTÁCH SVÝCH PRAHOU PRŮPOVÍDKU KOHOSI, KDOŽ JEDEN Z MNOHA SE CÍTÍ BÝT NEJVĚTŠÍM_ASI, ŽE VLASTNĚ ŽÁDNÝ PROBLÉM S KLIMATEM NENÍ A NEBUDE. ZBÝVÁ TEDY OTÁZKA, ..??PROČ?? 

~~

5.6.2023.. ŠKOLA "MICHAEL" .. 14 FESTIVAL 2023 😉💖✨NÁMĚSTÍ MÍRU, PRAHA

~~
16.6.2023..PRODEJ HISTORICKÉ BUDOVY ČESKÉ POŠTY V PRAZE V JINDŘIŠSKÉ ULICI. : MÁ ZBÝT JEN LOGO CZ, A LID V PODOBĚ FÍKŮ SRÁČO MAFII DONA PABLA(PAVLA_BLAŽKA) S KMOTREM JEHO PETREM_FIALOU A SPOL, NÁSLEDNĚ DALŠÍM KUMPÁNŮM LID ČR COBY FÍKY POD ROUŠKOU INVESTORŮ Z RUSII ČI OD JINUD.. V RÁMCI I PRANÍ PRACHŮ SI TAK.. VSTUPUJÍC I DO POLITIKY ČR, EU.. TO JE PLÁN DESOLÁTNÍCH RÁDOBY ILUMINÁTŮ IN MENTAL STYLE KŘIVÁCTVÍ VŮČI LIDU V PODOBENSTVÍ MAFIE KGB.. PUTINISMU PO ČESKU..VŠECHNO ROZPRODÁVAJÍ, ABY SE NEMUSELI O NIC STARAT..  O LID_ČR SE NESTARAJÍ..SRÁČO FAŠISTIC MAFIA ODS A SPOL V ČELE S UVEDENÝMA DVĚMA GRÁZLY..,S DUCHEM ODS KLAUSO PRO_PUTINSKÝM, KTERÝM JE POLITIKA ČR AŤ UŽ SKRYTĚ, I NEPOKRYTĚ, RŮZNĚ TAK VE ZKAŽENOST SVÉ.. PRODCHNUTA.. PO ČESKU..  KŘIVÁCTVÍM TAKOVÝM VŮČI LIDU_ČR, BEZLIDSKOPRÁVNĚ..PO HAJZLOVSKU SI. 


~~
16.6.2023..JP BRAINSTORMING 16.6.2023 N.2:
LIDÉ..MNOHO JICH.. ZÁVISLÝCH NA JEDECH, TYPU BÍLÝ TŘTINOVÝ CUKR V TAK ZVANĚ POTRAVINÁCH, V NÁPOJÍCH.. ČI I S PRŮMYSLOVOU FRUKTOZOU ČI I S JINÝMI SRAČKAMI DEVASTUJÍCÍMI ZDRAVÍ, BYŤ I S RAZÍTKEM POTRAVINÁŘSKÉ INSPEKCE, STÁTNÍCH INSTITUCÍ S JEJICH SVOLENÍ TAKOVÁ SVINSTVA VYRÁBĚT, PRODÁVAT.. BEZ JEJICH UPOZORNĚNÍ NA ZDRAVOTNÍ RIZIKA SOUVISEJÍCÍMI S JEJICH KONZUMACÍ.. NEJEDNOU.. (DOPORUČUJI, NEDOVOLTE NIKOMU, ABY SI VE VAŠEM ŽIVOTNÍM PROSTORU Z VÁS DĚLAL V TOMTO PRDEL, ANI TAK ZVANĚ PSYCHO SADISTICKO BESTIÁLNÍ IT MAFII POD ROUŠKOU TAK ZVANĚ REKLAMY. POKUD JIM TÓ DOVOLÍTE, JDE O VAŠÍ SMRT, KTEROU K SOBĚ PŘEDČASNĚ VPOUŠTÍTE) KNIHA CUKR_ZABIJÁK JE ÚVOD, DOBRÝ, DO VZDĚLANOSTI O TOMTO TÉMATU. NO CO V KNIZE NENÍ, DOPLŇUJI ZDE:  
OBECNĚ JE NUTNO PRO ZDRAVÍ PŘISTUPOVAT S RESPEKTEM KU VŠEMU V OBLASTI MOŽNÉ KONZUMACE, CO JE SLADKÉ. BYŤ JSOU ZAJISTÉ SITUACE, KDY TĚLO POTŘEBUJE ZVÝŠENĚ PŘIJMOUT SLADKO.. TEDY CUKRY, SACHARIDY, NO JE ALE PODSTATNÉ: JAKÉ. NENÍ CUKR JAKO CUKR, NENÍ CUKR JAKO FRUKTÓZA, NENÍ FRUKTÓZA V ČERSTVÉM OVOCI, JAKO TA PRŮMYSLOVÁ, NENÍ FRUKTÓZA JAKO GLUKÓZA.. NAPŘÍKLAD V ZELENINĚ..  NENÍ SACHARID JAKO SACHARID..
..
OBDOBNĚ NÁS KRMÍ MÉDIA SVĚTEM SVÝM, MANIPULATIVNĚ, I ZNAČNĚ BEZLIDSKOPRÁVNĚ, BYŤ SE NA OKO TVÁŘÍ, ŽE SE O LIDSKÁ PRÁVA ZAJÍMAJÍ..,
OBDOBNĚ SE NA NÁS SOCIÁLNÍ SÍTĚ NA OKO: SMĚJÍ..,
ZÁVISLOST TAK I LIDÍ NA SOBĚ VYTVÁŘEJÍ. 
NEBEZPEČNOST JEJICH VŠAK JE ZNAČNÁ. 
UŽ JEN V TOM.. POMINU LI JEJICH NEJEDNOU ZVRÁCENOST AMORÁLNÍ, ŽE POKUD MÁTE TAM U NICH COKOLI VYTVOŘENÉHO, NAPŘÍKLAD KOMUNITNĚ ČI JINAK, JEDNÍM KLIKNUTÍM MYŠI, ČI PROSTÝM VÝPADKEM ELEKTŘINY O TÓ VŠE NARÁZ MŮŽETE PŘIJÍT. LÁKAJÍ DNES I LIDI NA PODCASTY.. LIDÉ V DOMĚNÍ, ŽE NEMAJÍ ANI ČAS NA ČTENÍ SI TAK NEVYBÍRAJÍ LETMO OČIMA, CO_BY SE JIM LÍBÍLO, CO JE VHODNÉ, NECHÁVAJÍ SE UNÁŠET BILANCÍ PO VODÁCH NA LOĎKÁCH POSLECHU JEJICH.. NOJO, JENŽE V PŘÍPADĚ NAPŘÍKLAD BLACKOUTU I O TOTO MŮŽETE PŘIJÍT. NEMŮŽETE SI TAKOVÝ PODCAST PROKLIKAT, PROLISTOVAT, VYTISKNOUT A VZÍT SI JEJ TŘEBA VEČER KU PROČÍTÁNÍ V KLIDU TICHA DO POSTELE.. NAVÍC, CO SE KLIMATU TÝKÁ.. JE NA ZAMYŠLENÍ, KOLIK TEPLA VZNIKÁ PROVOZEM CELOSVĚTOVĚ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ.. NAPŘÍKLAD. 
TEDY, Z UVEDENÉHO JE ZŘEJMÉ, ŽE DNEŠNÍ SVĚT STOJÍ NA PLATFORMĚ ZÁKLADNY: SMRTI. ROZHLÉDNĚTE SE VŮKOL.. PO SVĚTĚ.. A MŮŽETE JÍ VIDĚT HOJNĚ I V OTÁZCE PALČIVÉ PRO LIDSTVO: LIDSKÝCH_PRÁV, ..KLIMATU. 
MOJE PÍSMO SI MŮŽETE V KLIDU VYTISKNKUT, A VZÍT TŘEBA I V KLIDU TICHA DO POSTELE😉 NAPŘÍKLAD.. 

~~
16.6.2023..JAKOU ENERGII SI NECHÁTE VSTUPOVAT DO ŽIVOTA, TAKOVÝ MÁTE ŽIVOT, ČI TAKOVÝ ŽIVOT V ČASE MÍT BUDETE. A TO ENERGIE JAKÉHOKOLI TYPU, TEDY NAPŘÍKLAD ZVUKY, OBRAZY, FILMY, ALE I ENERGIE PODPRAHOVÉ, VČETNĚ VAŠICH PŘEDSTAV, SNŮ, ILUZÍ.  KOUŘÍTE LI CIGARETY, STÁVÁTE SE: CIGARETOU.. ATD, ATP. 

~~
TERMINOLOGIE DÁLE.. JP BRAINSTORMING 16.6.2023 N.1: 
POJEM LÁSKA
POLITICKÁ SFÉRA
MÉDIA.. WEB_MEDIA.  PLATFORMY..  
HOSPIC CESTA_DOMŮ
FARÁŘI JEN PRO SEBE NEJEDNOU..
MÉDIA.. ZPRAVODAJSTVÍ S TÉMATA_NÁSILÍ, ZNÁSILŇOVÁNÍ ŽEN.. KAŽDODENNĚ PO DLOUHÁ DESETILETÍ STÁLE A STÁLE I KAŽDODENNĚ RÉTORICKY  DOKOLA.. 
NEGACE VE ZPRAVODAJSTVÍ I OBECNĚ NEUSTÁLE KAŽDODENNĚ

RÁDOBY SI ILUMINÁTNĚ DESOLÁTNĚ ASYMETRICKO HYBRIDNĚ PODVRATNĚ SI RÁDOBY TVOŘÍC SVĚT V POROBĚ  LIDU SOBĚ CZECH_RADIO ČESKÝ_ROZHLAS A JINÍ S NIMI SPŘÍZNĚNCI..
USKUPENÍ KLANOVÉ.. KLANŮ TAKOVÝCH NA ZEMI PLANETĚ.. I JEDNOTLIVCŮ S MENTALITOU OBDOBNOU.. 

CO DĚLAJÍ LIDÉ HOJNĚ?? POSLOUCHAJÍ ZEJMÉNA, SLEDUJÍ: MÉDIA, WEB_MEDIA. 
ČESKÁ MÉDIA, ZEJMÉNA CZECH_RADIO ČESKÝ_ROZHLAS ALE I JINÍ, I JEJICH RŮZNÍ SPŘÍZNĚNCI JSOU V TOM SPECIALISTÉ/TKY SVĚTA. MLUVÍ MANIPULATIVNĚ NEUSTÁLE O DEZINFORMACÍCH, PŘI TOM JSOU TO PRÁVĚ ONI, KDOŽ TO PROVÁDĚJÍ KAMUFLÁŽNĚ, AŽ SADISTICKO FAŠISTICKO TAK PODVRATNĚ. JDE TAK O EPICENTRUM, O JEDNO Z EPICENTER, UVEDENÝCH ENERGIÍ.. 
TITO RADIOVÍ KRMÍ VEŘEJNOST KAŽDODENNĚ, CO I CHVÍLI, SPOJENÍM SOUSLOVÍ SEX_NÁSILÍ, ALE NIKDY, ČI TAKŘKA VŮBEC NEZMIŇUJÍ POJEM: LÁSKA V PROPOJENÍ S PŘÍVLASTKY, PŘÍBĚHY, ROMANCE, MILOVÁNÍ, ZAMILOVÁNÍ, A OBDOBNĚ. VYTVOŘILI JIŽ TAK I U MLADÉ GENERACE DEFORMACI MENTÁLNÍ, I CELOSPOLEČENSKY VÚČI SLOVŮM: SEX, LÁSKA.. VYTVOŘILI V KOSMU TAK NAPĚTÍ, S NAKUMULOVANĚ TAKTO ENERGII, KTERÁ SE PROJEVUJE VÁLKAMI, NÁSILÍM, ZDÁNLIVĚ NEPOCHOPITELNÝMI ZVÝŠENĚ TERORISTICKÝM ČINY.. NARUŠILI JIŽ TAK SADISTICKO DESOLÁTNĚ SPOLEČNOST, SVĚT. JSOU TO TAKOVÍTO ŠTVÁČI VŮČI POJMU LÁSKA, ŽIVOT. CO Z TOHO MAJÍ? SADISTICKÉ. COBY KLAN TAKOVÝ. .JEDEN Z KLANŮ.. SOUKLANNÍ.. SADISTICKÉ TAK:USPOKOJENÍ, SPOLU S PROFITEM FINANČNÍM MĚSÍČNĚ ZA TOHLE SVÉ SI AMORÁLNĚ ZVRÁCENÉ DESOLÁCTVÍ SPOLEČNOSTI. A JEŠTĚ SE VZÁJEMNĚ POPLÁCÁVAJÍ TYHLE KLANY PO RAMENOU, CHVÁLÍC SE, JAK ŽE JSOU DOBŘÍ.. NA SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST SVOU SE ZVYSOKA VYKÁLELI, ZÁKONY LIDSKOPRÁVNÍ A JEJICH PORUŠOVÁNÍ V ČR NEJEN ŽE NEŘEŠÍ, ALE SVÝM TICHEM K TOMU TO PO CCA 30LET PODPORUJÍ. JSOU TO ŠTVÁČI PODVRATNÍ DESOLÁTNĚ ŽIVOTA, KAMUFLÁŽNÍ, JAK UVÁDÍM. JENŽE TITO.. NEMYLTE SE!  JSTE VIDĚT! KOSMEM. A ZÁKONEM KOSMU O PŘÍČINNĚ A NÁSLEDKŮ KARMICKÝM JSTE TAK NYNÍ VŮČI KOSMU V POZICI ZE ŠTVÁČŮ VV POZICI ŠTVANCŮ..ZASLOUŽENĚ. A JEŠTĚ SE TITO KAMUFLÁŽNĚ TVÁŘÍ JAKO NEVIŇÁTKA, VYSMÁTĚ, A JAK JSOU STRAŠNĚ ,,BUSY". 
JE TO MAFIE, PROPOJENÁ S DALŠÍMI RÁDOBY MOCENSKÝMI STRUKTURAMI JAKO NAPŘÍKLAD ČESKÁ TELEVIZE.. OVŠEM V PROPOJENÍ S IT MAFIÍ, SE SLÍDILY RŮZNĚ MAJÍC PŘÍSTUP I ZNEUŽÍVAJÍC TAKTO PODVRATNĚ I ČESKÝ ZÁKON O VEŘEJNÉM PŘÍSTUPU K INFORMACÍM, VE ZNEUŽÍVÁNÍ SPOLU S DALŠÍMI TÝMY.. SLOŽKAMI.. TÉHLE MAFIE I KAMEROVÝ SYSTÉM MĚST.. V PRAZE.. ,DOKONCE PROVOZUJÍ I POŘAD SPOLEČNOST NEDŮVĚRY.  SPOLUPRACUJÍ RŮZNĚ MAFIJNĚ TAKTO I S AKADEMIKY RŮZNĚ S NIMI SPŘÍZNĚNÝMI ZKAŽENĚ MAFIJNĚ, I S DALŠÍMI SUBJEKTY, ZDÁNLIVĚ DŮVĚRYHODNÝMI. 
S JEŠTĚ Z TOHO SI DĚLAJ KAŽDODENNĚ PRDEL. 
TEDY JAK VIDÍTE
TEDY JAK VIDNO, MEDIÁLNĚ PŘEVAŽUJÍ NEGACE, I CÍLENĚ SADISTICKO ZÁŠKODNICKY PROVOZOVANÉ NEJEDNOU,.. NEGACE, NÁSILÍ.. ŠÍŘENÍ ZLA NA ZEMI PLANETĚ V ŽIVOTĚ HOMO SAPIENS. JAK TO NA ZEMI PLANETĚ TEDY, ŽIVOT LIDÍ. .MŮŽE VYPADAT?? 
NO, TAK, JAK TO i VYPADÁ. 

PO LÁSCE VAŠÍ. .TITO.  MAFIÁNI, ANI JÁ, ANI KOSMOS, NETOUŽÍ. ZALEZETE, NEBO BUDETE ZALEZENI. S VAŠIMI KECY RÁDOBY SI HRAJÍC NA CITY RŮZNĚ SI MŮŽETE JÍT. .ZALÉZT, DO ŘITI. 

DŮVĚRA?? ČEMU VĚŘIT?? 
MOJE DOPORUČENÍ ZNÍ:
JDĚTE INFORMAČNĚ, VZDĚLANOSTNĚ, V ZÁKLADU, CESTOU MOU, V MÉM_PÍSMU V POZITIVNÍM DUCHU PRO ŽIVOT, PRO ZDRAVÍ, PRO LIDSKOU DÚSTOJNOST..UVEDENOU. 
A: VĚŘTE SVÝM POCITŮM. 
SÁZÍM PŘI TOMTO MÉM DOPORUČENÍ NA: 
DOBRO, NA LÁSKU, UVNITŘ LIDÍ DOBRÉ VŮLE. 😉💖✨

~~
15.6.2023.. ZAZNAMENÁVÁM: NA PALACKÉHO NÁMĚSTÍ V PRAZE OD PROVOZOVATELŮ WEBU: BezTrestu.cz AKCI, TEDY JAK JSEM POCHOPIL, REKLAMNÍ AKCI SI ADVOKÁTKY LUCIE_HRDÉ, KDE ONA SI VOLÍ NA REKLAMNÍ KAMPAŇ PRO SVOU ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ TÉMA NAPŘÍKLAD ZNAČNĚ ROBUSNĚ: ZNÁSILŇOVÁNÍ A ROZSUDKY SOUDŮ NAD TÍM. / 
JP: NUTNO TEDY PODOTKNOUT, ŽE I SOUDCI.. SOUDKYNĚ.. JSOU LIDÉ, A SOUDY JSOU NEZÁVISLÉ. TEDY JEN TĚŽKO JIM TAHLE ADVOKÁTKA MŮŽE COKOLI VNUTIT. TEDY SE JEDNÁ Z JEJÍ STRANY O POMĚRNĚ NECHUTNOU REKLAMNÍ KAMPAŇ PRO JEJÍ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ.. COŽ I PODTRHLA JEJÍMI KECY NA CELÉ NÁMĚSTÍ NA TÉMA MUŽSKÝCH GENITÁLIÍ. ZAZNAMENAL JSEM Z JEJÍ STRANY AŽ FANATICKO FAŠISTICKÉ VYJADŘOVÁNÍ SE K TOMUTO TÉMATU. KDYŽ VIDÍM FOTKU WEBU JEJÍ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE, VZPOMĚL JSEM SI NA JEDNU VĚTU MOJÍ BÝVALÉ PARTNERKY PŘED 10LETY, KTERÁ MI DOMA PO NÁSTUPU DO JEDNÉ Z VĚTŠÍCH FIREM V ČR NA POZICI KONZULTANTKY FINANČNÍ SDĚLILA O SVÝCH KOLEGYNÍCH: ONY SE MILE SMĚJÍ, VYPADAJÍ JAKO HODNÉ, ALE NEJSOU HODNÉ. NO, MÝMI SLOVY..CHOVALY SE K NÍ JAKO MRCHY. SLOVY BIBLICKÝMI: "NE KAŽDÝ/NE KAŽDÁ, KDOŽ ADORUJE JEŽÍŽE, RÁJ, S NÍM DO NĚJ.. DO RÁJE VSTOUPÍ." 
S KOLEGYNÍ TÉ ADVOKÁTKY HRDÉ JSME BYLI DOHODNUTI, ŽE TAM U NICH POSEDÍM S CEDULKOU http://CHARTA1.wz.cz, HRDÁ MNE PAK VCELKU NEVYBÍRAVĚ VYKÁZALA GESTY AŽ FAŠISTICKÝMI, JAKO BY JÍ TO NÁMĚSTÍ NĚJAK PATŘILO SOBECKY. NÁSLEDOVALA SALVA NEJEN OD NÍ VYJADŘOVÁNÍ NECHUTNĚ SE NA CELÉ KOLO AŽ FAŠISTICKO EXHIBICIONISTICKÉ O PÁNSKÝCH GENITÁLIÍCH, COŽ SI OD NÍ MUSELY, OD ADVOKÁTKY HRDÉ, VYSLECHNOUT PŘES OZVUČENÍ, I TAM ZROVNA PŘÍTOMNÉ NEZLETILÉ DĚTI. / !!! NECHUTNÉ !!! 
~~
15.6.2023.. ZAZNAMENÁVÁM OD TAK ZVANĚ NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ V ČR, KTERÉ JSEM POTKAL MOU PROCHÁZKOU PRAHOU, BYŤ I HUMANITNĚ ZAMĚŘENÝCH, AŽ TRAGICKÝ NEZÁJEM O NĚJAK SPOLUPODÍLENÍ SE ZÁJMOVĚ O TÉMA DODRŽOVÁNÍ ZÁKONŮ LIDSKOPRÁVNÍCH..SPÍŠE I S JEJICH VÝSMĚCHEM, KTERÝ NEUMÍ A NEJSOU OCHOTNI ANI UVNITŘ SEBE UDRŽET K TOMUTO TÉMATU.. ,DÁVAJÍC VÝSMĚCH TEN KU TÉMATU TOMUŤ CHVÍLEMI NA ODIV.. / TEDY, S TAKOVOUTO MENTALITOU, MORÁLKOU, AŽ AMORÁLNĚ ZVRÁCENOU JEJICH..( A NENÍ TO DNES POPRVÉ ) , BYŤ ČERPAJÍCÍ STÁTNÍ I JINÉ DOTACE, SE NELZE DIVIT UDÁLOSTEM NEGATIVNÍM BEZLIDSKOPRÁVNĚ V ČR A VE SVĚTĚ NA ZEMI PLANETĚ, VČETNĚ PROVOZOVÁNÍ FAŠISMU..VÁLEK.. / DALO BY SE ŘÍCI, ŽE HLOUPOST ZDE HRANIČÍ S FAŠISTICKÝM VÝSMĚCHEM TÉMATU LIDSKÝCH PRÁV.  NECHUTNÉ
~~
13.6.2023.. A CÓ TENHLE.. ZNÁTE?? Z CYKLU: ZE ŽIVOTA:
PŘIŠLA KE MNĚ.. SLIČNÁ ŽENA.. MLADICE.. A PRAVILA MI: JSI OD TEĎ TAK MALÝ, JAK CHCI. A JAK SI KDY ZAMANU. / CIVÍM NA NÍ, A PRAVÍM JÍ: NEJSEM. / TAK: MRTVEJ JSI. ODPOVĚDĚLA MI, A POODEŠLA.. KAMSI.. / http://CHARTA1.wz.cz

~~
13.6.2023..KANÁL CZECH_RADIA 92,6FM, PODCAST VINOHRADSKÁ 12: PODLE NICH MÁME V ČR LUXUSNÍ STAROSTI, COŽ NÁSLEDNĚ PODTRHUJE BARBORA TACHECÍ. NO, JÁ TEDY DENNĚ KAM SE JEN POHNU, V ČR, V PRAZE, POTKÁVÁM BEZDOMIVCE/BEZDOMOVKYNĚ VŠECH DOSPĚLÝCH VĚKOVÝCH SKUPIN, JSOU MEZI NIMI I LIDÉ S AMPUTOVANÝMI NOHAMI NAPŘÍKLAD.. BEZDOMOVCŮ JSOU V ČR STATISÍCE, MPSV_ČR LŽE O TOM STATISTICKY. ZA HLAVNÍ PŘÍČINU BEZDOMOVECTVÍ V ČR POKLÁDÁM FAŠISTICKO VYMAHAČSKO EXEKUTIRSKÉ LOBBY POD VEDENÍM PAVLA_BLAŽKA A PETRA_FIALY.. A SPOL S DALŠÍ ŠIROKOU JIM I MEDIÁLNÍ, I IT MAFIÍ
~~
12.6.2023..MOJE NÁVŠTĚVA VRÁTNIC ČESKÉHO ROZHLASU, HORNÍ VRÁTNICE VELMI HUMANITNĚ ZALOŽENÍ VRÁTNÍ.., DOLNÍ VRÁTNICE: ŽENSKÁ TAM VRÁTNÁ NECHUTNĚ PROTIVNÁ.  NECHTĚLO SE JÍ ANI NÁZNAKEM VYSLECHNOUT, ŽE ČESKÝ_ROZHLAS JE Z CCA 50% SCHIZOFRENNÍ STRUKTUROU PostSTB/KGB MENTAL KŘIVÁCKÝCH ŠMEJDŮ VŮČI LIDU ČR..PŘÍVLÁDNĚ FAŠISTICKY. HORNÍ VRÁTNÉ JSEM TÍM PŘÍLIŠ NEZATĚŽOVAL, ALE POVAŽOVAL JSEM ZA DŮLEŽITÉ NA DOLNÍ VRÁTNICI Z VINOHRADSKÉ TENTO NÁZOR JIM VYJÁDŘIT. UKAZOVALI MI GESRY DVEŘE, TAK JSEM SE S NIMI ROZLOUČIL SE SLOVY: "BUĎTO BUDETE S NIMI, NEBO S LIDMI" . A ODEŠEL JSEM. 
CESTOU ODTAMTUD MNE Z KOPCE VEZE KOLOBĚŽKA, JEDU POMALU, KROKEM.. NA VINOHRADSKÉ TŘÍDĚ, A O NĚKOLIK METRŮ POD ČESKÝM ROZHLASEM U PLOTU STAVENIŠTĚ HNED VEDLE BUDOVY RÁDIA TOHOŤ CIVÍM PŘEKVAPENĚ NA BLOND MLADÉHO MUŽE, ASI TAK 18TI LETÉHO, JAK NA MNE PŘI PROJÍŽDĚNÍ KOLEM NĚHO MÁVÁ ZE STRANY NA STRANU SVÝM PINĎOUREM I S PYTLÍKEM NA MNE MÁVAJÍC, DVĚ SLEČNY CCA STEJNÉHO VĚKU TAM NA CHODNÍKU S NÍM.. V KLIDU JEJ PROVÁZEJÍC.
CO JEŠTĚ VŮKOL BUDOVY CZECH RÁDIA ČESKÝ_ROZHLAS LZE MÍT ZA ,,ZÁŽITKODĚNÍ"?? O DALŠÍM SE ZMIŇUJI OPODÁL V MÉM_PÍSMU. NÁHODY?? TAK NAIVNÍ NEJSEM. JE TO O TOM, CO TAHLE BUDOVA, LIDÉ V NÍ, PŘITAHUJÍ.  CO VYSÍLAJÍ, ČÍM SE ZABÝVAJÍ. JSOU TO Z CCA 50% MENTAL SCHIZOFRENNĚ KŘIVÁČTÍ IN PUTINO KGB STYLE AMORÁLNÍ ZVRÁCENCI PŘÍVLÁDNĚ FAŠISTIČTÍ VŮČI LIDU ČR. OBDOBU JSEM ZAZNAMENÁVAL V TROCHU SLABŠÍ MÍŘE U ČESKÉ TELEVIZE, CO JSEM JÍ SLEDOVAL V UPLYNULÉM OBDOBÍ, CCA PŮL ROČNÍM, NEŽLI JSEM TELEVIZNÍ PŘIJÍMAČ DAROVAL DOMOVU SENIORŮ SUE_RIDER V PRAZE V MICHLI. NEMÁM NEJMENŠÍ CHUŤ SLEDOVAT I OBRAZOVĚ AMORÁLNÍ ZVRÂCENOSTI LIDÍ PŘED KAMEROU Z ŘAD MODERÁTORŮ.., JAKO NAPŘÍKLAD DANIEL_TAKÁČ Z ČT24, KTEŘÍ SI TAM CHODÍ MASTIT FAŠISTICKO ZVRÁCENSKY SVÁ EGA. SOUČTEM TELEVIZI TAK NEMÁM, NESLEDUJI, AŽ NA UVEDENÉ KRÂTKÉ OBDOBÍ ASI TAK 8MI MĚSÍČNÍ, UŽ CCA 15LET, A VŮBEC MI TO NECHYBÍ. 

~~


~~

?? KDO MI CHCETE POMOCI SE ZALOŽENÍM NOVÉ POLITICKÉ STRANY S NÁZVEM: "PRO ŽIVOT.., PRO ZDRAVÍ.., PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST" ?? A S JEJÍM CHODEM?? NENÍ TO O MOJÍ ŽÁDOSTI O FINANČNÍ VKLAD ( TOHLE JE MOJE CHARITATIVNÍ AKTIVITA KU DOBROU NA ZEMI PLANETĚ A KU BLAHU LIDU, PENÍZE NA TO OD NIKOHO NEVYBÍRÁM) , ALE JE TO O SMYSLUPLNÝCH I CHARITATIVNĚ ČASOVĚ AKTIVITÁCH, DO DOBY, NEŽ DOSÁHNEM NA STÁTNÍ FINANČNÍ PROGRAM PRO POLITICKÉ SUBJEKTY, VOLEBNĚ.)  ZÁJEMCI/ZÁJEMKYNĚ,  MI PIŠTE NA ZDE UVEDENÝ MŮJ EMAIL. NÁSLEDNĚ SI DOMLUVÍME PRAVIDELNÁ OSOBNÍ SETKÁVÁNÍ V PRAZE. 

>>SOCIOLOGY. wz.cz<<

>>SOC(*DIR) INFO<<

>>BUBBLES~BLOW..(CZ:BUBLIFUK) <<

~~

 !!!´JP~ALARM´(1)..´!!!

´ZÁHUMENNÍ´( *PDF VERZE )

>> !!! ´JP_ALARM (2).wz.cz´ !!! <<

~~